Business Fight Club

BFC - Business Fight Club to organizacja powstała z połączenia pasji do sportów walki z biznesową chęcią rozwoju.

BFC TO:

Wspólne oglądanie najważniejszych wydarzeń sportowych w branży sportów walki (cykliczne spotkania raz w miesiącu, w ciekawym miejscu z zapewnionym cateringiem)

Promocja swojej firmy - poznawanie firm klubowiczów, wymiana kontaktów, wspólne interesy

Zamknięta grupa na FB - wymiana informacji, wzajemna pomoc klubowiczów, partnerstwo w biznesie

Wizyty w firmach klubowiczów - wymiana doświadczeń , nowy potencjał biznesowy

Indywidualna grupa treningowa BFC - wspólne treningi oraz weekendowe obozy treningowe dla BFC

Wyjazdy na gale sportów walki w Polsce i Europie, spotkania z gwiazdami w tej dziedzinie sportu, biorącymi udział w wydarzeniach BFC

Sporty walki to aktualnie najszybciej rozwijająca sie kategoria sportowa na świecie. Różne wydarzenia i gale odbywają się właściwie co tydzień. Transmisje z tych wydarzeń oglądamy i śledzimy sami, w swoich domach lub klubach, w niedużych grupkach bliższych czy dalszych znajomych.

W trakcie treningów K-1, w klubie SZOPA FIGHT TEAM, gdzie poza bieżącą pracą na treningu omawiamy aktualne wydarzenia z dynamicznie rozwijającej się areny sportów walki, zrodził się pomysł, aby z oglądania najważniejszych wydarzeń sportowych w tej dziedzinie sportu, zrobić coś więcej, niż tylko wykupienie PPV i zainstalowanie się na kanapie przed telewizorem 🙂

Zapraszamy firmy oraz sympatyków sportów walki do cyklicznych spotkań biznesowych, połączonych ze wspólnym oglądaniem najciekawszych wydarzeń, gal i walk. Spotkanie rozpoczynamy na ok. 1h przed rozpoczęciem transmisji wydarzenia. Podczas części oficjalnej następuje prezentacja firm, rozmowa z gośćmi / gwiazdami, prezentacje zawodników poszukujących sponsora. W trakcie oglądania wydarzenia przewidujemy część networkingową w celu nawiązania nowych relacji biznesowych a spotkanie kończy BFC Party z DJ-em.

Dla Klubowiczów BFC będzie stworzona dedykowana grupa treningowa (K-1, Boks).

Planujemy organizację wyjazdów na obozy weekendowe oraz gale / walki w Polsce i Europie.

Docelowo będą organizowane gale sportów walki oraz Liga K1 / Boks pod szyldem BFC.

Zapraszamy do współpracy zawodników sportów walki (K1, Boks, MMA i innych) poszukujących wsparcia finansowego w zamian za promocję sponsora  w trakcie przygotowań do występu oraz na walce.

Łączymy sporty walki z biznesem oferując korzyści zawodnikom oraz sponsorom.

ZAŁOŻYCIELE:

Total Estates Concept

Total Estates Concept - grupa firm z branży nieruchomości zajmująca się flipami mieszkaniowymi, remontami premium oraz inwestycjami deweloperskimi w Krakowie.